Igła w służbie urody- botox, wypełniacze, mezoterapia mikroigłowa i MOJE efekty zabiegu

Hej ;-)


dzisiaj mam dla Was temat z pogranicza kosmetyki i kosmetyki estetycznej. Chciała bym napisać Wam o kilku sposobach poprawy urody za pomocą igły- ponieważ są to zabiegi coraz bardziej popularne i powszechne.BOTOX


Zabieg polega na ostrzykiwaniu zmarszczek mimicznych toksyną botulinową. Blokuje on przepływanie impulsów nerwowych z mózgu do poszczególnych tkanek.  Efekty pojawiają się po 5-7 dniach. Utrzymują się od 3 do 5 miesięcy. Botox jest niezwykle popularny za granicą, ale w Polsce zyskuje coraz więcej sprzymierzeńców. Botox, jest naturalnie usuwany z organizmu, więc po tym czasie należało by zabieg powtórzyć aby utrzymać efekty. Dzięki niemu możemy pozbyć się też nadmiernej potliwości jeśli nam doskwiera.  Należy zwrócić uwagę aby wykonywać go w dobrych, renomowanych gabinetach, które posiadają dobre produkty. Przy takich zabiegach nie ma co oszczędzać, ponieważ często odbywa się to kosztem pacjenta.

WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM


Zabieg również polega na ostrzykiwaniu zmarszczek- tym razem kwasem hialuronowym, który jest naturalnym składnikiem organizmu. Wypełnia od zmarszczki, przez co skóra jest wygładzona a zagłębienia w skórze niewidoczne. Przy czym należy zaznaczyć, że kwas hialuronowy w żaden sposób nie zaburza nam mimiki twarzy- jak dzieje się w przypadku botoxu. Możemy nim wypełnić zarówno lwią zmarszczkę, bruzdy nosowo-wargowe jak i dodać objętości ustom, naprostować nos ;-)
W zależności od miejsca i preparatu efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Tu również należy udać się do sprawdzonego miejsca, aby uniknąć przykrych niespodzianek.


LIFTING OSOCZEM BOGATO PŁYTKOWYM TZW. WAMPIRYCZNY


Zabieg polega na ostrzykiwaniu osoczem bogato płytkowym, pozyskiwanym z krwi pacjenta- czyli naszej własnej :) Przed zabiegiem zostaje pobrana nasza krew, odwirowana w celu odseparowania osocza. Tak uzyskanym preparatem nastrzykujemy całą twarz w celu regeneracji i odnowy skóry. Osocze jest bogate w komórki i peptydy, które pobudzają komórki do podziału i odnowy biologicznej. Zabieg może być wykonywany u osób, u których występuje alergia na inne wypełniacze i preparaty, ponieważ osocze jest obojętne biologicznie. Ostatnio jest niezwykle popularny wśród znanych osób :)


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA


Zabieg, który jest chyba najbardziej dostępny- nawet w mniejszych miejscowościach.  Polega na wykonaniu mikro urazów w skórze- dzięki czemu oszukujemy ją, że się zraniła. Powoduje to uruchomienie w skórze naturalnych procesów gojenia, przebudowy i regeneracji. Można wykonać do na dwa sposoby dermapenem oraz rollerem.  Proces ten można wykorzystać w celu poprawy jędrności i gęstości skóry, poprawy owalu twarzy, wygładzenia  zmarszczek, likwidacji blizn, rozstępów.
Tu mogę Wam pokazać moje efekty mezoterapii na bliźnie, którą mam od 3 roku życia.
Zawsze była moim kompleksem, teraz? Sami zobaczcie!Jak widać, jestem żywym przykładem działania tego typu zabiegów :)


UWAGA!!!


Przed poddaniem się każdemu z wyżej wymienionych zabiegów, musicie upewnić się, że:

powinniście również:

Decydując się na tego typu zabieg, nie bójcie się pytać, żeby nie spotkała Was przykra niespodzianka :)

A Wy poddaliście się już jakimś z tych zabiegów? Jakie są Wasze wrażenia? A może dopiero się zastanawiacie? Napiszcie mi koniecznie!

Sylv

Etykiety: