Spotkanie lubelskich blogerek kosmetycznych w Chełmie :) dużo zdjęć!! :D

Cześć :)

Jak wiecie z fejsa i z insta, w sobotę po raz kolejny uczestniczyłam w spotkaniu Lubelskich Blogerek Kosmetycznych w Chełmie :) Niesamowicie się cieszę, że Klaudia i Marta po raz kolejny mnie zaprosiły <3


Spotkanie zorganizowały:

Marta  http://kiciamakeupart.blogspot.com 
Klaudia http://czarnulkaablog.blogspot.com 

Zaproszone zostały:

Kasia kosmetyczka-usmiechu.blogspot.com 
Monika http://wodcieniachfioletu.blogspot.com/ 
Karolina  www.likemywholefashion.pl 
Magdalena mazgoo.blogspot.com 
Sylwia http://czokomoreno.blogspot.com
Wioletta  http://niewyparzonapudernica.blogspot.com/
Milena www.makeulifeperfect.blogspot.com
Emilia  http://szafazapachow.blogspot.com/
Katarzyna http://poradymamykasi.blogspot.com
Paulina http://www.making-myself-beauty.blogspot.com/
Ja :D  makijazowyswiatsylvii.blogspot.com
Monika  http://candymona.blogspot.com
Sylwia http://sylwiabloguje.blogspot.com/
Małgorzata http://77fantasmagorie77.blogspot.com/
Spotkałyśmy się 5 grudnia o 12.00 w uroczymi i pięknym miejscu Ranczo Budrysa.  Samo miejsce spotkania naprawdę niesamowite!! W sumie idealne na ślub :D ale nie tylko. Jeśli będziecie w okolicy zajrzyjcie tam koniecznie!!
Spotkanie, wiadomo... zaczęłyśmy do kawki i herbatki oraz czegoś na ząb, coby Nam w brzuszkach nie burczało ;D wszystko było mega smaczne, porcje takie obfite.W międzyczasie oczywiście toczyły się rozmowy :D o czym? O wszystkim! Począwszy od hodowli brojlerów a skończywszy na kosmetykach oczywiście.  Każda z Nas miała jak zawsze coś ciekawego do powiedzenia. Niektóre dziewczyny poznałam już na zeszłorocznym spotkaniu, niektóre dopiero teraz. Niesamowicie żałuję, że  zabrakło czasu aby porozmawiać z każdym, ponieważ całe spotkanie zleciało niesamowicie szybko. 

Nie obyło się też bez atrakcji :) Pierwszą z nich były prezenty Mikołajkowe, które zrobiłyśmy sobie na wzajem :) każda z Nas napisała list do Mikołaja, a na spotkaniu jego śliczna śnieżynka Marta rozdała podarunki :)
Odbyła się tez loteria i licytacja na rzecz Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt. udało nam się zebrać pokaźną kwotę 788 zł :) podczas licytacji walka była zawzięta :D mi też udało się wylicytować to co lubię najbardziej, kolorówkę :D co dokładniej, zobaczycie w kolejnym poście ;)

A teraz łapcie mix fotek :)
Spotkanie było naprawdę niesamowicie zorganizowane! :) Klaudia i Marta spisały się naprawdę na medal!! Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję dziewczyny!! :)

Poniżej mała prezentacja sponsorów spotkania, upominki zobaczycie w następnym poście :)

Sylv

Etykiety: