Essence ULTIME Blond&Bright

 Hej ;)

 jeśli obserwujecie mój FP na fejsiku miałyście okazję zobaczyć, że jakiś czas temu wpadła w moje łapki kolejna VIP testerska paczka od Schwarzkopf.
Miałam tyle farta, że trafiła do mnie przesyłka z szamponem i odżywką do blondu z serii ULTIME. Już raz miałam okazję testować te kosmetyki i wówczas byłam zachwycona! Więc do testowania kolejnych nowości podeszłam z radością. Czy była ona uzasadniona? Dowiecie się za chwilę :) 
Seria do blond włosów ma kolor żółty, więc łatwo odróżnić ją na półkach drogerii. Pachnie niesamowicie i bardzo dobrze się pieni. Włosy po jego użyciu są miękkie i długo zachowują świeżość! Obawiałam się nieco przez ostrzeżenie na tyle opakowania- że przez substancje w nim zawarte może uczulać. Na szczęście nic takiego się nie stało! :) Odżywka ma opakowanie w podobnej kolorystyce, zapach również jest identyczny. Nie obciąża za mocno włosów, ułatwia rozczesywanie. Jednak czas przejść do sedna: czy ten duet poprawi kolor naszych włosów i rozświetli blond pasma? No i tu niestety przyszło rozczarowanie.... niestety mimo tego że zużyłam prawie całe opakowanie, niestety nie zauważyłam zmiany w kolorze włosów. Chyba mam jakiegoś pecha co do produktów, rozjaśniających od Schwarzokopf :(

A Wy używałyście może tych kosmetyków? Jeśli tak jak Wam się sprawdziły?

Dajcie znać!

Sylv
Etykiety: