Złotko od SPN Nails

Hej ;-)

dzisiaj mam dla Was kolejną recenzję :) również pozostajemy w temacie dłoni! Lecz tym razem skupiamy się na pazurkach!  :)
 Na spotkaniu w Chełmie otrzymałyśmy podarki, również od firmy SPN Nails :) W moje łapki wpadł lakier nr. 3 z kolekcji PLATINUM :) jak tylko go zobaczyłam, zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Bo jak już wiecie- jestem sroką :)
 Lakier zamknięty jest w małej zgrabnej buteleczce z wygodnym pędzelkiem. Jedna warstwa już ładnie pokrywa. Dwie możecie zobaczyć na zdjęciu! :) Co ważne: NIE SMUŻY przy malowaniu, czy to przy jednej czy dwóch warstwach. Wysycha ekspresowo! :)
 Jego powierzchnia po pomalowaniu jest idealnie gładka! Nie ma mowy o tym aby się zaczepiała o ubrania czy rajstopy ;-)  Trzyma się również bardzo dobrze! U mnie do 3 dni. Po tym czasie delikatnie zaczynają się wycierać końcówki paznokci. Nie ma mowy o odpadaniu płatami, czy odpryskiwaniu :)
A co n najważniejsze: PIĘKNIE WYGLĄDA!! Gościł u mnie na pazurkach w święta w połączeniu z czerwienią oraz na sylwestra już solo :) Możecie go kupić na stronie SPN Nails: <klik> z 9,99 :)

A Wy posiadacie w swoich zasobach coś z SPN Nail? ;)

Buziaki ;*

Sylv

Etykiety: ,