Joko Super Natural Mineral Fundation

Hej ;-)


dzisiaj w końcu mam dla Was coś z działki makijażowe, recenzję podkładu mineralnego od Joko otrzymanego na spotkaniu blogerskim od Miraculum <klik>!

 Co Nam mówi producent na jego temat??
Podkład w 100% mineralny, oparty na formule sproszkowanego szafiru zapewnia perfekcyjny makijaż, a dzięki zawartości naturalnych minerałów:

Lekki, delikatnie kryjący podkład zawiera kompleks 5 alg, nie zawiera talku. Bogaty w witaminy A, E i F, odżywia skórę i wyrównuje jej koloryt. Posiada właściwości łagodzące oraz chroniące skórę przed niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi.
 Pierwsze co rzuca się w oczy to przyjemne opakowanie z wygodną pompką. Formuła podkładu jest dość płynna. Przyjemnie się rozprowadza na skórze. Nie tworzy nieestetycznych zacieków, smug. Dobrze łączy się też z innymi podkładami, korektorami. Buzia po jego zastosowaniu wygląda dość naturalnie. Nie godziła bym się jednak z tym, że delikatnie kryje. Moim zdaniem ma krycie średnie. Spodziewałam się nieco mniejszego krycia, a bardziej ujednolicenia koloru. Absolutnie mi to nie przeszkadza, ale nieco mija się z informacją od producenta.
   Jeśli chodzi o trwałość: z pudrem  utrzymuje się dobrze ok.7-8 godzin ! Samodzielnie, go nie testowałam ponieważ moja cera aby wyglądała nienagannie wymaga użycia chodź by niewielkiej ilości pudru. 

Moim zdaniem to fajny produkt, warto go wypróbować :-) cena co prawda mogła by być nieco niższa (kosztuje ok. 35 zł), ale jest wydajny więc to trochę rekompensuje cenę.

Miałyście może ten produkt od Joko? Jeśli tak, jakie są Wasze wrażenia?

Buziaki ;*

Sylv

Etykiety: