Celebrity Nails od Wibo! Lakiery + mój pomysł na manicure ;)

Hej!
dzisiaj mam dla Was kilka fotek lakierów z kolekcji Celebrity Nails :) Wibo stworzyło kolekcję 5 lakierów tworzących na pazurkach efekt Ombre. Kolekcja dostępna jest w tonacji ciepłej oraz zimnej. W moje ręce trafiła kolekcja ciepłych kolorów. I muszę Wam powiedzieć, że jestem zachwycona.

 Ciężko było by mi nawet wybrać ulubiony odcień. Każdy na swój sposób mi się podoba. A chyba najbardziej przypadł mi do gustu efekt ombre po pomalowaniu każdego z paznokci innym kolorem. Wygląda moim zdaniem świetnie! Lakiery trzymają się na moich pazurkach ok. 4dni. Nie odpryskują. Jedyne co zauważyłam to lekko ściera się na końcach.
 Postanowiłam też poeksperymentować z ozdobami jakie otrzymałam od Wibo :) najbardziej przypadły mi do gustu oczywiście kryształki :D to czego potrzebowałam do wykonania tego mani to:
 Ogranicza nas oczywiście tylko i wyłącznie fantazja :) ja wymyśliłam sobie takie ułożenie kryształków jak widzicie na zdjęciach :)
Miałyście już może przyjemność testować te lakiery? Jeśli tak, czy przypadły Wam do gustu? Jeśli Wam się podobają możecie je dostać w drogerii Rossmann ;)

Buziaki ;*

Sylv

Etykiety: ,