Wibo Candy Shop- cukierkowy cudak!

Siema siema ;)

Dzisiaj mam dla Was pierwszą recenzję lakieru z dodatkowej paczki Ambasadorskiej Wibo :)

A mianowicie chodzi o lakier z kolekcji Candy Shop.

Jest to lakier o strukturze piasku- dobrze Wam już znanej z poprzednich kolekcji Wibo. Kolekcja Candy Shop charakteryzuje się matowym wykończeniem i mega uroczymi cukierkowymi kolorkami, które idealnie będą pasowały do wiosennej i letniej opalenizny.

Ja w mojej paczce znalazłam kolor nr. 1:

Lakier zapakowany jest w charakterystyczne dla Wibo opakowanie, pędzelek jak zawsze nie przysparza trudności przy malowaniu.


 Lakier idealnie pokrywa dobrze płytkę. Konsystencja moim zdaniem jest idealna- jest nieco rzadsza, niż poprzednie piaski z Wibo, co moim zdaniem jest dużym plusem. Idealne krycie mamy już po 2 warstwach. Zapytacie oczywiście o wysychanie: gdy kończyłam malować drugą rękę poprzednia była już prawie sucha- a więc moim zdaniem ekspresowo ;) Struktura piasku- jak widać na zdjęciach jest dobrze widoczna.


 

Na koniec słówko o trwałości- najlepiej trzyma się bez żadnej bazy. Trwałość to ok. 3-5 dni (oczywiście w zależności od tego co robimy w domu :)). Odpryskiwania nie zauważyłam, bardziej to że się ściera- ale to charakterystyczne dla większości piasków jakie posiadam :)

Jak podoba Wam się ten lakier? Skusicie się na niego na zakupach? :)

Buziaki ;*

Sylv

Etykiety: ,