Współpraca z Quiz Cosmetics + recenzja

Hej siema :)

dzisiaj rano zapukał do mojego domku listonosz z paczką od Quiz Cosmetics :)


Po otwarciu, bardzo się ucieszyłam ponieważ znalazłam w niej to co tygryski lubią najbardziej czyli kosmetyki do makijażu :)

Jako pierwszy na tapetę trafił balsam do ust z olejkiem arganowym, ponieważ od 2 tygodni jestem chora, co niestety odbiło się negatywnie na kondycji moich ust :/ są całe popękane, spierzchnięte i nie wyglądają ani trochę kusząco....

Do tej pory aby jako tako je ratować używałam balsamu do ust na bazie wazeliny i takiej zwykłej najzwyklejszej wazeliny kosmetycznej. Efekt był nie zadowalający.

Jak tylko odtworzyłam paczkę balsam z olejkiem arganowym odrazu powędrował na moje usta i przeżyłam miłe zaskoczenie!!! :)

Właściwości oleju arganowego w kosmetyce:


 Usta po jego nałożeniu stają się jedwabiście miękkie. Nawet suche, odstające skórki po kilku minutach miękną i usta stają się delikatne. Balsam świetnie trzyma się ust. Nie tak łatwo go zlizać czy zjeść ;-) efekt miękkości utrzymuje się nawet ok.3-4h. Po jego użyciu, usta się nie przesuszają, co często zdarza mi się po użyciu zwykłej wazeliny. Moim zdaniem to jeden z lepszych produktów jakie miałam okazję stosować do zimowej pielęgnacji ust!


Zalety produktu:
Wady:

Jeszcze nie można go kupić ;) dopiero ma trafić do regularnej sprzedaży! Szukajcie go tutaj!!

Niebawem pojawią się też recenzje pozostałych produktów Quiz  :) Kremu BB oraz Lip Tint ;)

To że otrzymałam kosmetyki od firmy Quiz,  nie miało wpływu na moją opinię na ich temat.

Buziaki :*****

Sylv
Etykiety: